Kompleksowa obsługa księgowa firm
Prowadzenie własnej firmy w polskich realiach nie jest zadaniem łatwym. Mnogość przepisów, pamiętanie o płatnościach i deklaracjach w ZUS czy US oraz prowadzenie spraw kadrowo-płacowych zajmuje czas i trzeba mieć jeszcze do tego odpowiednie doświadczenie.


Dzięki nam będziesz się mógł skupić na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu, nam pozostawiając sprawy księgowości. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, zdalnie obsługujemy klientów z całej Polski.

Podpisanie umowy z naszym biurem nie musi oznaczać odcięcia Państwa od własnej dokumentacji. Najczęściej proponujemy klientom, aby przesyłali do nas tylko dokumenty dotyczące aktualnie rozliczanego miesiąca, a resztę dokumentów przechowywali u siebie. Same dokumenty można również wysyłać faksem, tradycyjną pocztą lub przez portal internetowy. Oczywiście istnieje możliwość przechowywania pełnej dokumentacji firmy w naszym biurze.

Nasza platforma internetowa pełni centrum wymiany informacji z biurem rachunkowym. To tutaj każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z takich udogodnień jak wystawianie faktur i paragonów, otrzymywanie rozliczeń okresowych do ZUS i US, kopii zapasowej wszystkich dostarczonych dokumentów księgowych z łatwym dostępem przez Internet. Przy pomocy portalu można łatwo przesłać zapytanie do biura rachunkowego, dołączyć brakującą fakturę czy dokument. System przypomni również automatycznie o wszelkich zobowiązaniach podatkowych, których podatnik powinien przestrzegać.
Nasze usługi obejmują m.in. :
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  • prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego
  • prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz podatku od towarów i usług
  • prowadzenie wszelkich rozliczeń z ZUS
  • reprezentowanie firmy przed urzędami skarbowymi
  • pozostałe usługi księgowe związane z prowadzeniem firmy
Jak zacząć współpracę z nami?

Masz więcej pytań, nie wiesz jaki rodzaj firmy założyć – zadzwoń po bezpłatne konsultacje.